Full Site Kayıt Ol
HD-SAT-FORUM  

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Üye Etiket Listesi

Windows 8>Windows 8 Başlat Menüsü Kurma Programı İndir
Gürkan Erten
Administrator
08 Mayıs 2013
Windows 8 Başlat Menüsü Kurma Programı İndir

Windows 8 Başlat Menüsü Kurma Programı İndir
Windows 8'in çıkmasıyla birlikte bilgisayar kullanım alışkanlıklarımızda değişikliklerin yaşandığı bir gerçek. Tabii henüz WP8'e geçmeyen çok fazla insan var, ancak WP8'i kullananlar da bir hayli fazla. Özellikle sistemin yeni arayüzü, "Başlat Menüsü" gibi klasik ve birçok kullanıcıya göre "hayati önem" taşıyan unsurları ortadan geriye atmıştı. Bu konuda Microsoft'un yeni çalışmaları var, ancak bir de Microsoft dışı çalışmalar var. Bunların meyvelerinden biri de Start Menu 8. Bu programı Windows 8'li bilgisayarınıza kurduğunuzda, tıpkı alttaki resim görüldüğü gibi bir menüye sahip oluyorsunuz.


Eklenti : Windows 8'e Başlat Menüsü.rar (4,41 MB (Megabyte)) 
Cevapla
myk17zhr28
Hd-Sat-Forum Üyesi
11 Mayıs 2014
Standart

teşekkür ederim
Cevapla
Etiketler:8, baslat, indir, kurma, menusu, programi, windows
Cevapla Up

Gizlilik İlkesi - Bize Ulaşın - Yukarı


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:03.

5651 sayılı kanun'un 8.maddesine ve TCK'nın 125.maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Site üzerinde çeşitli telif haklarına uygun olmayan Konu/Mesaj görmeniz halinde Admine Mesaj yolu ile bildirirseniz en geç 48 saat içerisinde Konu/Mesaj sistemden kalıcı olarak silinir.


Domain Domain